Na titulní stranu Navigace: Poplastované pletivo, ploty, oplocení, pletiva | Sortiment | Pletivo, ploty | Pletiva, drátěné ploty | Příslušenství k pletivu

Objímka k uchycení vzpěry ke sloupku

rychlé, efektní a praktické uchycení, které nepoškozuje sloupek

Práškové lakování (komaxit) je moderní technologie povrchové úpravy kovů. Splňuje přísná kritéria pro ochranu životního prostředí. Zaručuje kvalitní povrchovou úpravu kovů práškovými barvami.

Výška objímky je 30 mm. Důrazně doporučujeme nepoužívat objímky s menší výškou a slabší silou stěny od jiných dodavatelů.

Objímka klasická: Určeno pro jednu vzpěru. Je univerzální, hodí se ke každé variantě umístění vzpěry, lze s ní vytvářet i rohy pod různými úhly

Objímka průběžná: Určeno pro dvě vzpěry. Je určena k tomu, aby byli vzpěry umístěny ve stejné výšce.

Objímka rohová: Určeno pro dvě vzpěry. Je určena do rohu (pravý úhel), aby byli vzpěry umístěny ve stejné výšce. Pro jiné úhly než pravé, doporučujeme dvě objímky klasické umístit nad sebe.

Průměr objímky 60 mm je vhodný na sloupek od většiny standartních branek nebo bran popř. na sloupky o průměru 60 mm.

Objímky je možno použít i na uchycení napínací kladky. Odpadá tím nevzhledné a pracné omotávání napínacího drátu kolem sloupků viz foto galerie níže.

Součásti objímky je i spojovací materiál (šroub a matka M8x25mm)

Pozn. k montáži: pokud by objímka měla tendenci sjíždět ze sloupku, může se zajistit malým šroubkem, na objímce je již předvrtaný otvor.

Galerie sortimentu
 Nevíte přesně co vše ke stavbě plotu potřebujete? Prostudujte si naše návody! Nakupujte se slevou až 15%